Batman Üniversitesi ve Necat Nasıroğlu Vakfı tarafından düzenlenen Necat Nasıroğlu Proje Yarışması sonuçlandı. Programda, Necat Nasıroğlu’nun anısına hazırlanan belgesel gösterimi yapıldı. Vali ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, Necat Nasıroğlu’nun üniversite okumadığını, ancak birçok öğrenciye burs sağladığını ve iş imkanı sunduğunu belirtti. AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ise babasının başarılı iş hayatını ve değerlerini vurguladı. Dereceye giren projelere ödülleri verildi.